Ušetřete statisíce ve vašem cashFlow


Jsme profesionálové, stejně jako vy. Podnikání je i naše vášeň. Proto nás zajímá, jak snížit vaše měsíční náklady. Abyste měli volné ruce k tomu, co vám jde nejlíp. K vašemu podnikání.

Podrobné ceníkyA teď pěkne do hloubky. Podívejte se na kompletní ceník plynu. Vyberte prosím oblast, odkud jste:A teď pěkne do hloubky. Podívejte se na kompletní ceník elektřiny. Vyberte prosím oblast, odkud jste:Jsme to, co hledáte. Protože:

Rosteme nejrychleji v Česku. Z Moravy

Za rok jsme vyrostli o 4.000 zákazníku. Virálně, bez jakéhokoliv marketingu.


dnes 0 nových klientů

Parametry nastavujete vy. My to zařídíme

Nefrkáme smlouvy jako Baťa cvičky. Zajímá nás, jak to udělat, abyste byli opravdu spokojení. Na začátku se vás vždy ptáme, co potřebujete. A pak se to pokusíme zařídit tak, aby to fungovalo na obě strany.


Řekněte nám

Zbavíme vás závazků. Do týdne. Na naše triko

A od kdy tohle všechno dostanete? Hned. Z vašich předchozích závazků vás vysekáme do týdne. Na náš účet.


Přejděte k nám

S cenou to umíme zostra

Jsme nejlevnější, protože na trhu s energiemi jsme jako štika v rybníce. Je to naše největší vášen. Posledních téměř deset let. Už teď máme nakoupeno za ceny, o kterých se ostatním jen zdá. Pro vás.

Naši klienti

Simona P.

Vřele doporučuji. Po mnoha špatných zkušenostech se změnou dodavatele jsem dala poslední šanci této společnosti. K mému úžasu všechny mé trable s minulými dodavateli za mě vyřešili a navíc za mě i uhradili smluvní pokutu od aukcí!

Daniela S.

Ceny za energie přijatelné ve srovnání s jinými. Smlouva sjednaná online za pár minut hotovo. Zatím nemám co vytknout.

Vít K.

Přešel jsem k Moravské plynárenské, protože mi nabídli dobrou cenu za plyn i elektřinu včetně revize kotle zdarma. Teď jsem maximálně spokojenej, protože mi pomohli převést Moravskou i do nového bydliště, kde mi dělal stávající dodavatel velké problémy s odstoupením. Servis Moravské to za mě všechno vyřídil, takže jsem se nemusel pořádně o nic starat. Doporučuju

Richard F.

Jsem velmi spokojen s cenou i s přístupem k zákazníkovi.

S čím vám můžeme pomoct?

Jsme tu každý všední den do 16.30. Dejte vědět, co pro vás můžeme udělat. Zavolejte, pošlete mail nebo napište přes Messenger.

Newsletter

Nechte nám váš e-mail a my za vás budeme hlídat trh s energiemi. Dáme vám vědět, až to bude opravdu stát za to. Slibujeme, že vás nebudeme obtěžovat marketingovou vatou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.