Ušetřete statisíce ve vašem cashFlow


Jsme profesionálové, stejně jako vy. Podnikání je i naše vášeň. Proto nás zajímá, jak snížit vaše měsíční náklady. Abyste měli volné ruce k tomu, co vám jde nejlíp. K vašemu podnikání.

Podrobné ceníkyA teď pěkne do hloubky. Podívejte se na kompletní ceník plynu. Vyberte prosím oblast, odkud jste:A teď pěkne do hloubky. Podívejte se na kompletní ceník elektřiny. Vyberte prosím oblast, odkud jste:Jsme to, co hledáte. Protože:

Rosteme nejrychleji v Česku. Z Moravy

Za rok jsme vyrostli o 4.000 zákazníku. Virálně, bez jakéhokoliv marketingu.


dnes 0 nových klientů

Parametry nastavujete vy. My to zařídíme

Nefrkáme smlouvy jako Baťa cvičky. Zajímá nás, jak to udělat, abyste byli opravdu spokojení. Na začátku se vás vždy ptáme, co potřebujete. A pak se to pokusíme zařídit tak, aby to fungovalo na obě strany.


Řekněte nám

Zbavíme vás závazků. Do týdne. Na naše triko

A od kdy tohle všechno dostanete? Hned. Z vašich předchozích závazků vás vysekáme do týdne. Na náš účet.


Přejděte k nám

S cenou to umíme zostra

Jsme nejlevnější, protože na trhu s energiemi jsme jako štika v rybníce. Je to naše největší vášen. Posledních téměř deset let. Už teď máme nakoupeno za ceny, o kterých se ostatním jen zdá. Pro vás.

Naši klienti

Monika K.

Při změně dodavatele jsem byla mile překvapená. Vše za mě vyřídili, a o nic jsem se nemusela starat. I s cenou jsem spokojená, proto jsem Moravskou dopuručila i příbuzným.

Petr H.

Před koncem roku jsem se rozhodl změnit dodavatele, a kvůli ceně jsem si vybral Moravskou plynárenskou. Doporučuji.

František B.

Jsem u Moravské plynárenské, protože se mi stará o vyúčtování, nastavení cen a energetické poradenství jak v rodinném domě, tak v kovářství. Mají indviduální přístup, a to mi před tím nikdo jiný neposkytl. Z těchto důvodu doporučím Moravskou plynárenskou i svým známým.

Tomáš P.

Bydlím v Krnově, a když jsem zavolal do Moravské plynárenské nabídli mi, že přijedou ke mně, což jsem uvítal protože jsem celý den v práci a nemám času na zbyt. Celý přepis elektřiny i plynu zařídili za mě a nemusel jsem se opravdu o nic starat.

S čím vám můžeme pomoct?

Jsme tu každý všední den do 15.30. Dejte vědět, co pro vás můžeme udělat. Zavolejte, pošlete mail nebo napište přes Messenger.

Newsletter

Nechte nám váš e-mail a my za vás budeme hlídat trh s energiemi. Dáme vám vědět, až to bude opravdu stát za to. Slibujeme, že vás nebudeme obtěžovat marketingovou vatou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.