Ušetřete statisíce ve vašem cashFlow


Jsme profesionálové, stejně jako vy. Podnikání je i naše vášeň. Proto nás zajímá, jak snížit vaše měsíční náklady. Abyste měli volné ruce k tomu, co vám jde nejlíp. K vašemu podnikání.

Podrobné ceníkyA teď pěkne do hloubky. Podívejte se na kompletní ceník plynu. Vyberte prosím oblast, odkud jste:A teď pěkne do hloubky. Podívejte se na kompletní ceník elektřiny. Vyberte prosím oblast, odkud jste:Jsme to, co hledáte. Protože:

Rosteme nejrychleji v Česku. Z Moravy

Za rok jsme vyrostli o 4.000 zákazníku. Virálně, bez jakéhokoliv marketingu.


dnes 15 nových klientů

Parametry nastavujete vy. My to zařídíme

Nefrkáme smlouvy jako Baťa cvičky. Zajímá nás, jak to udělat, abyste byli opravdu spokojení. Na začátku se vás vždy ptáme, co potřebujete. A pak se to pokusíme zařídit tak, aby to fungovalo na obě strany.


Řekněte nám

Zbavíme vás závazků. Do týdne. Na naše triko

A od kdy tohle všechno dostanete? Hned. Z vašich předchozích závazků vás vysekáme do týdne. Na náš účet.


Přejděte k nám

S cenou to umíme zostra

Jsme nejlevnější, protože na trhu s energiemi jsme jako štika v rybníce. Je to naše největší vášen. Posledních téměř deset let. Už teď máme nakoupeno za ceny, o kterých se ostatním jen zdá. Pro vás.

Naši klienti

Monika K.

Při změně dodavatele jsem byla mile překvapená. Vše za mě vyřídili, a o nic jsem se nemusela starat. I s cenou jsem spokojená, proto jsem Moravskou dopuručila i příbuzným.

Petr H.

Před koncem roku jsem se rozhodl změnit dodavatele, a kvůli ceně jsem si vybral Moravskou plynárenskou. Doporučuji.

František B.

Jsem u Moravské plynárenské, protože se mi stará o vyúčtování, nastavení cen a energetické poradenství jak v rodinném domě, tak v kovářství. Mají indviduální přístup, a to mi před tím nikdo jiný neposkytl. Z těchto důvodu doporučím Moravskou plynárenskou i svým známým.

Tomáš P.

Bydlím v Krnově, a když jsem zavolal do Moravské plynárenské nabídli mi, že přijedou ke mně, což jsem uvítal protože jsem celý den v práci a nemám času na zbyt. Celý přepis elektřiny i plynu zařídili za mě a nemusel jsem se opravdu o nic starat.

S čím vám můžeme pomoct?

Jsme tu každý všední den do 16.30. Dejte vědět, co pro vás můžeme udělat. Zavolejte, pošlete mail nebo napište přes Messenger.

Newsletter

Nechte nám váš e-mail a my za vás budeme hlídat trh s energiemi. Dáme vám vědět, až to bude opravdu stát za to. Slibujeme, že vás nebudeme obtěžovat marketingovou vatou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.